II NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 01. 2015 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. Józefa Sebastiana Pelczara,

w środę – wspomn – św. Agnieszki,

w sobotę – wspomn – św. Franciszka Salezego.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z naszego Przedszkola w Nowogrodźcu. Bardzo serdecznie zapraszamy.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. W sobotę 24 stycznia w Bolesławcu odbędzie się coroczne Spotkanie Osób Niepełnosprawnych i ich rodzin.

6. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.30 do 17.30 oraz w środę od godz. 9.00 do 9.30.

7. Wspólnie z Radą Parafialną organizujemy Parafialną Zabawę Opłatkową w sobotę 31 stycznia 2015 r. Koszt od part 150 zł. Można jeszcze zapisywać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Prosimy Panie z naszej Parafii o upieczenie ciasta na zabawę, po Mszy w zakrystii, można zgłosić chęć upieczenia ciasta.

8. Zakończyliśmy w naszej Parafii wizytę duszpasterską, bardzo dziękujemy rodzinom naszej Parafii za przyjęcie nas księży w swoich domach, dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone z racji kolędy – Bóg zapłać.