III TYDZIEŃ WIELKANOCNY

1. Dzisiaj Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”, zachęcamy w tym tygodniu szczególnie do czytania Pisma św.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.
  4. Spotkania dla dzieci z kl. III przygotowujące się do I-ej Komunii św. w środę o godz. 16.00 w kościele parafialnym.
  5. W czwartek w salce na plebanii spotkania dla przygotowujących się do Bierzmowania klasy VIII o godz. 15.30, klasy VI o godz. 16.30.
  6. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich, zapraszamy wszystkich członków z kapliczkami Matki Bożej Pielgrzymującej do wspólnej modlitwy. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. W sobotę o godz. 19.00 w salce na plebanii spotkanie Chorągwi Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II, zapraszamy mężczyzn z naszej Parafii na to spotkanie, którzy chcieliby podjąć formację w duchu nauczanie św. Jana Pawła II i w duchu patriotycznym.
  9. Kancelaria parafialna tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od 16.30 do 17.30, środę od 9.00 do 10.00 i w piątek od 16.30 do 17.30.
  10. Organizujemy w naszej Parafii Wakacyjną Pielgrzymkę do Włoch w dniach od 7 do 13 lipca 2024 r. Program Pielgrzymki wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz znajduje się na naszej internetowej stronie parafialnej: parafianowogrodziec.pl – zapisy u Ks. Proboszcza.