XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – bł. Władysława z Gielniowa,

w środę – wspomn – św. Wincentego a Paulo,

w czwartek – wspomn – św. Wacława,

w piątek – Święto – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

w sobotę – wspomn – św. Hieronima.

1. Dzisiaj Święto Chleba w Milikowie, o godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za chleb i o Boże bł. dla mieszkańców Milikowa.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik, Miesiąc Różańcowy, wspólny Różaniec w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.30.
  6. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 10.30.
  7. Organizujemy Pielgrzymkę do Krzeszowa na spotkanie Żywego Różańca w dniu 7 października, koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Od piątku 29 września w naszej Parafii rozpocznie się Kurs Alpha. Pierwsze spotkanie w piątek o godz. 18.30 w salce na plebanii. Zapraszamy do udziału.
  9. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w naszej Parafii od niedzieli 1 października, pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę w salce na plebanii o godz. 16.00.