III NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 01. 2017 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomn – św. Franciszka Salezego, w środę – Święto – Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek – wspomn – św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek – wspomn – bł. Jerzego Matulewicza, w sobotę – wspomn – św. Tomasza z Akwinu.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w naszym kościele parafialnym Jasełka przygotowane przez przedszkolaków z naszego Przedszkola w Nowogrodźcu.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  5. Spotkania dla dzieci kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w środę w salce na plebani.
  6. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. wieczornej.
  7. Parafialną Zabawę Opłatkową w sobotę 28 stycznia 2017 r. od godz. 19.00 w Świetlicy w Milikowie. Rada Parafialna zaprasza wszystkich, którzy się zapisali na zabawę. Można jeszcze dzisiaj po Mszach św. zapisać się na zabawę w zakrystii.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w naszym kościele parafialnym koncert wokalno-instrumentalny „Po kolędzie”. Wystąpi Chór „Harmonia” i jego goście. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od 16.30 do 17.30, w środę od godz. 9.00 do 10.00 i w piątek od 16.30 do 17.30.