ZESŁANIE DUCHA ŚW.

1. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – Święto – NMP Matki Kościoła, w czwartek – Święto – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę – wspomn – św. Filipa Nereusza.
  1. Dzisiaj w naszej Parafii podczas Mszy św. o godz. 12.00 Bierzmowanie młodzieży kl. III Gimnazjum, którego udzieli Ks. Bp Stefan Cichy.
  2. Codziennie w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo majowe.
  3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła Msze św. w kościele parafialnym o godz. 10.30 i 18.00, w kościele św. Mikołaja o godz. 9.00, w Zabłociu o godz. 16.30.
  4. We wtorek o godz. 17.00 w kościele parafialnym spotkanie dla kl. VI i VII w ramach przygotowania do Bierzmowania.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  6. W środę o godz. 19.00 w salce na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  7. W piątek o godz. 10.00 w kościele parafialny Msza św. z okazji 70-lecia Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu oraz 50-lecia nadania imienia Szkole. Zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu, uczniów, nauczycieli i Pracowników Szkoły oraz wszystkich mieszkańców do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.