IV NIEDZIELA ADWENTU

21. 11. 2014 r.

1. Roraty w naszym kościele parafialnym w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.00. Prosimy, aby we wtorek na Roraty dzieci przyniosły plansze z obrazkami, które zbierały podczas Rorat.
  2. W środę Wigilia Bożego Narodzenia, przypominamy, że w tym dniu obowiązuje powstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Msza św. poranna o godz. 7.00. O godz. 24.00 Pasterka w kościele parafialnym, w Zabłociu Pasterka o 22.00. Zapraszamy wszystkich parafian i gości, Chór „Harmonia”, Orkiestrę Dętą do wspólnego świętowania Narodzenia Jezusa Chrystusa. Ofiary składane na tacę na Pasterce przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  3. W czwartek Boże Narodzenie, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00, 10.30, 12.00 i 14.00 Msza św. chrzcielna (nie ma Mszy św. wieczornej), w kościele św. Mikołaja i w Zabłociu o godz. 9.00.
  4. W piątek Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00, 10.30, 12.00 i 18.00, w kościele św. Mikołaja i w Zabłociu o godz. 9.00. Ofiary składane na tacę w Drugi Dzień Świąt przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.
  5. W przyszłą niedzielę 28 grudnia Niedziela Świętej Rodziny, na Mszy św. o godz. 10.30 chcemy świętować Jubileusze Małżeńskie, szczególnie 50 i 25 lecie małżeństwa. Zapraszamy wszystkich Jubilatów. Prosimy, aby Jubilaci, którzy w 2014 roku obchodzą złoty lub srebrny Jubileusz Małżeństwa, zgłaszali swój udział i powiadomili nas w zakrystii ze wezmą udział w Mszy św. Jubileuszowej.
  6. Opłatki wigilijne można nabywać po Mszach św. w kancelarii parafialnej, ofiary składane za opłatki przeznaczone będą na ubezpieczenie kościołów w naszej Parafii.
  7. Wspólnie z Radą Parafialną pragniemy zorganizować Parafialną Zabawę Opłatkową w sobotę 31 stycznia 2015 r. Koszt od part 150 zł. Można zapisywać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.