Ogłoszenia duszpasterskie


 XXVII NIDZIELA ZWYKŁA

4. 10. 2015 r. 

 

  1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomn – św. Faustyny Kowalskiej zakonnicy, w środę – wspomn – NMP Różańcowej, w piątek – wspomn – bł. Wincentego Kadłubka biskupa.
  2. Codziennie wspólny Różaniec w naszym kościele parafialnym o godz. 17.30, bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież (Szkoła Podstawowa: kl. O, 1 i 2 w poniedziałek, kl. 3 i 4 we wtorek, kl. 5 i 6 w środę, Gimnazjum: kl. 1 i 2 w czwartek, kl. 3 w piątek).
  3. Dzisiaj rozpoczynamy kur przedmałżeński dla narzeczonych, pierwsze spotkanie wsalce na plebani o godz. 16.00.
  4. W poniedziałek w salce na plebani spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. według ustalonego porządku.
  5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  7. W środę we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o godz. 18.00 poświecimy i rozdamy Różańce dla dzieci które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św.
  8. W przyszłą niedziele Dzień Papieski, jak co roku po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na stypendia dla młodzieży. Polecamy ofiarności tę inicjatywę Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i z góry składamy podziękowania za złożone ofiary.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy uczestników Pielgrzymki do Grecji, będzie to Msza św. dziękczynna za odbyta pielgrzymkę, po Mszy św. spotkanie popielgrzymkowe w salce na plebani.
  10. W niedzielę 8 listopada w naszym kościele parafialnym o godz. 10.30 będziemy gościli Biskupa Frania Komaricę biskupa Banialuki w Bośni i Hercegowinie, który odprawi Mszę św. i pragnie spotkać się z byłymi mieszkańcami z Jugosławii i ich potomkami, po Mszy św. odbędzie się spotkanie z Księdzem Biskupem Komaricą w świetlicy wiejskiej w Milikowie. Chętnych, którzy chcieliby się spotkać z Księdzem Biskupem, prosimy o zapisywanie się na to spotkanie w zakrystii po Mszach św., z powodów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, koszt tego spotkania 5 zł.