XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9. 11. 2014 r.

1.   W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. Leona Wielkiego,

we wtorek – wspomn – św. Marcina z Tours,

w środę – wspomn – św. Jozafata,

w czwartek – wspomn – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

2.   Nabożeństwa wspominkowe za zmarłych, w kościele parafialnym są o godz. 17.30:

w poniedziałek – będziemy modlili się za zmarłych z kartek z ul. Różanej, Rynek, Strzeleckiej, Szkolnej, Szpitalnej, Wesołej i Ogrodowej,

we wtorek – I części kartek z Milikowa,

w środę – z ul. Sienkiewicza, Lipowej, Morelowej, Jodłowej, Dębowej i Wiśniowej,

w czwartek – z ul. 1-go Maja, 22 lipca i Kol. Milików,

w piątek – II część kartek z Milikowa,

w sobotę – z kartek bez adresu.

W kościele św. Mikołaja – w przyszłą niedzielę po Mszy św. z kartek z ul. Ołdrzychowskiej, a w Zabłociu w przyszłą niedzielę po Mszy św. druga część kartek.

3.   Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej, zapraszamy wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebanię.

4.   W poniedziałek nie będzie spotkań, ani dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., ani dla młodzieży przed Bierzmowaniem.

5.   We wtorek 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 10.30 i 18.00, w kościele św. Mikołaja i w Zabłociu o godz. 9.00. O godz. 10.30 w naszym kościele parafialnym Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, po jej zakończeniu o godz. 11.30 w kościele występ słowno-muzyczny uczniów Gimnazjum w Nowogrodźcu, a o godz. 12.00 przed Ratuszem Apel patriotyczny przy Pomniku „Obrońców Ojczyzny”.

6.   Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

7.   W przyszłą niedzielę będziemy w naszej Parafii gościli Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, będą oni głosili kazania i rozprowadzali kalendarze na rok 2015. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.

8.   Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, dlatego tacę inwestycyjną, na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii przenosimy na niedzielę 23 listopada.