XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

24. 08. 2014 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – Uroczystość – NMP Częstochowskiej, w środę – wspomn – św. Moniki, w czwartek – wspomn – św. Augustyna, w piątek – wspomn – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W tym tygodniu jeszcze porządek Mszy św. wakacyjny, a więc w dni powszednie w kościele parafialnym Msze św. są od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 i 18.00, a w soboty o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00, 10.30, 13.00 i 18.00, w kościele św. Mikołaja i w Zabłociu o godz. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę w Nowogrodźcu Dożynki Gminne – o godz. 13.00 w kościele parafialnym Uroczysta Msza św. dziękczynna za zbiory, po Mszy św. przemarsz w korowodzie żniwnym z wieńcami na boczne boisko w Nowogrodźcu i dalsza część obchodów dożynkowych, szczegółowy program wywieszony jest na plakatach. Bardzo serdecznie w imieniu wszystkich organizatorów zapraszamy na Dożynki i w kościele, i na boisku.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałki i piątki od godz. 16.30 do godz. 17.30 a w środy od godz. 9.30 do godz. 10.00.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na remont dachu kościoła parafialnego. Bóg zapłać.