XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25. 09. 2016 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomn – św. Wincentego a Paulo, w środę – wspomn – św. Wacława, w czwartek – Święto – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – wspomn – św. Hieronima, w sobotę – wspomn – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w intencji dziękczynnej za chleb, z okazji Święta Chleba w Milikowie.
  3. Dzisiaj po Mszach św. decyzją Episkopatu Polski, odbywa się zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.
  4. Spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  6. Spotkacie dla uczniów kl. II Gimnazjum w ramach przygotowania do Bierzmowania w czwartek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym.
  7. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Msze św. wieczornej w kościele parafialnym.
  8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św.. o godz. 7.00 Litania Loretańska do NMP.
  9. Wyjazd na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Krzeszowa w sobotę o godz. 7.00 z przed kościoła parafialnego
  10. Od soboty rozpoczyna się miesiąc październik – codziennie, przez cały miesiąc Różaniec w kościele parafialnym o godz. 17.30.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie w kościele parafialnym dla rodziców dzieci klas I Szkoły Podstawowej, aby zapisać dzieci na przygotowanie do Pierwszej Komunii Św.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  13. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpoczniemy w naszej Parafii od niedzieli 2 października, pierwsze spotkanie w salce na plebani o godz. 16.00.
  14. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedziele o godz. 19.00 w salce na plebani.
  15. Organizujemy w naszej Parafii Pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 15 października. Wyjazd byłby z 14/15 października o północy, powrót 15 października około 22.00, koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św.