Ogłoszenia duszpasterskie

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. Rafała Kalinowskiego,

we wtorek – wspomn – Ofiarowania NMP,

w środę – wspomn – św. Cecylii,

w piątek – wspomn – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

  1. Dzisiaj Po Mszach św. można nabyć kalendarze Wyższego Seminarium Duchownego na przyszły rok. 

  1. Spotkania w ramach przygotowania do Bierzmowania: dla uczniów kl. II Gimnazjum we wtorek o godz. 17.00, dla uczniowie kl. III Gimnazjum we wtorek po wieczornej Mszy św. 

  1. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w środę w salce na plebanii według wyznaczonego porządku. 

  1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. 

  1. W środę we wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego, będziemy na Mszy św. wieczornej modlili się w intencji Chóru „Harmonia” z racji 15 rocznicy powstania

  1. W sobotę 25 listopada po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00 w naszym kościele parafialnym koncert Chóru Ewangelickiego ze Śródmieścia Gerlitz. Wstęp wolny, bardzo serdecznie zapraszamy, w programie między innymi utwór Józefa Schnabla. 

  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 12.00.

  2. Zakończyliśmy Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych, bardzo serdecznie dziękujemy za pamięć o zmarłych i wspólna modlitwę, dziękujemy także za ofiary złożone przy okazji wypominek – Bóg zapłać.