ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

24. 05. 2015 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – Święto – NMP Matki Kościoła, we wtorek – wspomn – św. Filipa Nereusza, w czwartek – Święto – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek – wspomn – św. Urszuli Ledóchowskiej.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele parafialnym są codziennie po Mszy św. wieczornej.
  3. Dzisiaj o godz. 19.30 w naszym kościele parafialnym ostatni koncert w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u J. I. Schnabla”. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek Święto Matki Kościoła, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 10.30 i 18.00, w kościele św. Mikołaja o godz. 9.00, w Zabłociu o godz. 16.30.
  5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum przygotowującej się do Bierzmowania.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  7. W czwartek o godz. 18.00 w naszej Parafii Bierzmowanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum. Sakramentu Bierzmowania udzieli J.E. Ksiądz Biskup Stefan Cichy. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania, światków bierzmowania i rodziców we wtorek od godz. 17.00.
  8. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w salce na plebanii.