XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

21. 09. 2014 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomn – św. Pio z Pietrelciny, w czwartek – wspomn – bł. Władysława z Gielniowa, w sobotę – wspomn – św. Wincentego a Paulo.
  2. Dzisiaj z okazji XIX Święta Chleba w Milikowie o godz. 10.30 w naszym kościele parafialnym Msza św. dziękczynna za chleb, a od godz. 13.00 na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Milikowie występy zespołów i obchody Święta Chleba. W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy do Milikowa.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III przed Pierwszą Komunią św.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  5. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Spotkania scholii w soboty o godz. 12.00, zapraszamy dzieci i młodzież do śpiewania w scholii.
  7. Spotkania przygotowujące do Bierzmowania w tym tygodniu w następującym porządku:kl. III Gimnazjum w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, kl. II Gimnazjum w środę po Mszy św. wieczornej, kl. I Gimnazjum w czwartek po Mszy św. wieczornej. Osoby, które ukończyły już szkołę, a nie były jeszcze u Bierzmowania i chciałyby się przygotować i przystąpić do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej zapraszamy na spotkanie w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  8. Organizujemy z naszej Parafii wyjazd na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Krzeszowa w dniu 4 października, koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na remont dachu kościoła parafialnego. Bóg zapłać.