XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 10. 2014 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomn – św. Jana Kantego, we wtorek – wspomn – bł. Jakuba Strzemię, w środę – wspomn – św. Jana Pawła II.

2.  Dzisiaj niedziela misyjna ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele misyjne.

3.  Codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele parafialnym wspólny Różaniec.

4.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży kl. III Gimnazjum, przygotowującej się do Bierzmowania.

5.  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

6.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

7.  Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na remont dachu kościoła parafialnego. Bóg zapłać.

8. Kartki wspominkowe wyłożone są na bocznych ołtarzach, prosimy, aby na kartkach wspominkowych zaznaczyć adres ofiarodawcy, ponieważ, jak co roku będziemy modlili się w porządku ulicami, aby umożliwić modlitwę za swoich zmarłych.