Zapowiedzi przedmałżeńskie

10 IX – 24 IX 2017 r.

1. Wojciech SZYMCZAK, stan: kawaler, zam. Parafia św. Józefa w Międzyborzu i Daria KOTWICA, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.
  1. Kamil SZPAK, stan: kawaler, Parafia św. Stefana we Wrocławiu i Aleksandra WYSZYŃSKA, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.
  1. Norbert PAJĄK, stan: kawaler, Parafia św. Bartłomieja w Staszowie i Angelika JONIK, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.

24 IX – 8 X 2017 r.

Rafał JAGUSZCZAK, stan: kawaler, zam. Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Legnicy i Inez WILAS, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.

Jeżeli ktoś znałby powody, które uniemożliwiają wyżej wymienionym zawarcie Sakramentu Małżeństwa, powinien o tym powiadomić Urząd Parafialny.