Zapowiedzi przedmałżeńskie

Zapowiedzi przedślubne

4 VI – 18 VI 2017 r.

1. Krystian BURDZY, stan: kawaler, zam. Parafia św. Antoniego w Gierałtowie i  Karolina WOJTASIEWICZ, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu,
  2. Jacek JAWORSKI, stan: kawaler, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu i Klaudia NIERATKA, stan: panna, zam. Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Zebrzydowej.

11 VI – 25 VI 2017 r.

1. Dawid STANIÓW, stan: kawaler, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu i  Karolina WALĘGA, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.
  2. Jacek MAZUREK, stan: kawaler, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Nowogrodźcu i Edyta SKRZYPA, stan: panna, zam. Parafia św. Ap Piotra i Pawła w Legnicy.

Jeżeli ktoś znałby powody, które uniemożliwiają wyżej wymienionym zawarcie Sakramentu Małżeństwa, powinien o tym powiadomić Urząd Parafialny.