II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W Kalendarzu Liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – wspomn – św. Agnieszki, w czwartek – wspomn – św. Franciszka Salezego, w piątek – Święto – Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę – wspomn – św. Tymoteusza i Tytusa.
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z naszego Przedszkola w Nowogrodźcu.
  2. Dzisiaj kiermasz ciast prowadzony przez Wspólnotę Dom Boży, po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 będzie można nabyć przy kościele parafialnym ciasta.
  3. Spotkanie dla dzieci z kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w środę o godz. 16.00 w salce na plebanii.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  5. W czwartek przypada 34 rocznica śmierci śp. Ks. Jerzego Przyborowskiego, który był Proboszczem w naszej Parafii.
  6. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po wieczornej Mszy św.
  7. Spotkanie opłatkowe dla osób niepełnosprawnych z Księdzem Biskupem odbędzie się w sobotę 26 stycznia w Bolesławcu w Sali przy I Liceum Ogólnokształcącym przy ul Tyrankiewiczów.
  8. Środowiskowy Chór „Harmonia” oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu serdecznie zapraszają na IV koncert wokalno-instrumentalny „PO KOLĘDZIE” w przyszłą niedzielę 27 stycznia o godz. 16.00 w kościele parafialnym św. Ap. Piotra i Pawła w Nowogrodźcu. Program znajduje się na plakacie w przedsionku kościoła.
  9. Kończy się w naszej Parafii Wizyta Duszpasterska czyli Kolęda: 21. 01. 2019 (poniedziałek) – ul. Asnyka od 32 do 55 od godz. 15.00; 22. 01. 2019 (wtorek) – dodatkowe zgłoszenia od godz. 15.00. Jeżeli ktoś chce przyjąć księdza po kolędzie w terminie dodatkowym, to prosimy o zgłoszenie adresu w zakrystii po Mszy św.
  10. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od godz. 9.00 do 9.30, w środę od 9.00 do 10.00 i w piątek od 16.30 do 17.30.
  11. Od 1 lutego rozpocznie się nowa seria spotkań na Kursie Alpha. W przedsionku kościoła znajduje się ulotka z numerem telefonu pod którym można się zapisać na Kurs Alpha.