II TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. Antoniego opata,

w środę – wspomn – św. Józefa Sebastiana Pelczara,

w piątek – wspomn – św. Agnieszki.

1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich. Zapraszamy wszystkich członków Ruchu Szensztackiego z kapliczkami Matki Bożej Pielgrzymującej do wspólnej modlitwy. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. Kończy się w naszej Parafii Wizyta Duszpasterska czyli Kolęda. Porządek na ten tydzień:

poniedziałek 17. 01. 2022 r. – ul. Asnyka 3 - 30 od godz. 15.30

wtorek 11. 01. 2022 r. – ul. Asnyka 32 – 54 od godz. 15.30

środa 12. 01. 2022 r. – dodatkowe zgłoszenia od godz. 15.00.

Jeżeli jeszcze ktoś chciałby, aby ksiądz przyszedł z błogosławieństwem domu prosimy o zgłoszenie adresu w zakrystii.

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od godz. 9.00 do 9.30 oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.

III TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. Franciszka Salezego,

we wtorek – Święto – Nawrócenia św. Pawła Apostoła,

w środę – wspomn – św. Tymoteusza i Tytusa,

w piątek – wspomn – św. Tomasza z Akwinu.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. Spotkania dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I Komunii św. w środę: kl. III a o godz. 15.00, kl. III b o godz. 15.45, kl. III c o godz.16.30.
  1. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po wieczornej Mszy św.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.30 do 17.30, środę od godz. 9.00 do 10.00 oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.
  1. Po Filmowych Rekolekcjach Ewangelizacyjnych w naszej Parafii, które odbyły się w październiku 2021 r., powstała inicjatywa stworzenia Chorągwi Rycerzy św. Jana Pawła II, w przyszłą niedzielę 30 stycznia przed Mszą św. o godz. 10.30 – 11 mężczyzn z naszej Parafii i 1 kadet, syn jednego z Rycerzy, zostaną przyjęci do Rycerzy św. Jana Pawła II. Próba przed ta Uroczystością dla kandydatów na Rycerzy w sobotę 29 stycznia po Mszy św. wieczornej.
  1. Zakończyła się w naszej Parafii Wizyta Duszpasterska, bardzo serdecznie dziękujemy Katolickim Rodzinom naszej Parafii za zaproszenie i przyjęcie księży w swoich domach. Bardzo serdecznie dziękujemy także za ofiary złożone z okazji Kolędy – serdeczne Bóg zapłać.