II TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – wspomn – św. Józefa Sebastiana Pelczara,

w czwartek – wspomn – św. Agnieszki.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
  1. W dniach 18-25 stycznia będziemy obchodzili kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
  1. Kończymy w naszej Parafii Msze św. kolędowe, na które zapraszamy rodziny naszej Parafii. W czasie tych Mszy św. modlimy się o Boże błogosławieństwo nad domami i ich mieszkańcami, w tym tygodniu następujący porządek:
  • 18 stycznia w poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 do kościoła parafialnego mieszkańców Adama Asnyka od nr 3 do 30,
  • 19 stycznia we wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 do kościoła parafialnego mieszkańców Adama Asnyka od nr 32 do 54,

Prosimy o przyniesienie na Mszę św. wody we własnych naczyniach, która zostanie poświęcona podczas Mszy św. kolędowej. Po Mszy św. będą rozdawane obrazki kolędowe, można będzie złożyć ofiarę kolędową oraz zgłosić nowych mieszkańców i nowe rodziny w naszej Parafii, aby je zapisać do kartoteki parafialnej.

1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich, zapraszamy członków Ruchu Szensztackiego z kapliczkami Matki Bożej Pielgrzymującej do wspólnej modlitwy. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po wieczornej Mszy św.
  1. W przyszłą niedzielę Niedziela Słowa Bożego po raz drugi obchodzona w Kościele.
  1. Intencje mszalne można zamawiać po Mszach św. w zakrystii.