XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu obchodzimy:we wtorek – Święto – św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, w czwartek – Święto – Rocznica Poświecenia Katedry w Legnicy, w piątek – Święto – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  1. Dzisiaj spotkanie dla rodziców dzieci kl. I w sprawie zapisania na przygotowanie do Pierwszą Komunia po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  3. W środę, czwartek i piątek Triduum ku czci św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. Dzieci z kl. I – V i przedszkolaków zapraszamy w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00 do kościoła. Uczniów kl. VI – VIII i III Gimnazjum zapraszamy w środę czwartek i piątek o godz. 19.00 do kościoła.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  5. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci kl. II w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Jak co roku w pierwszą sobotę października (6 października) odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa. Organizujemy z naszej Parafii wyjazd autokarowy koszt 20 zł, zapisy w zakrystii po Mszach św.