II TYDZIEŃ WIELKANOCNY

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia, rozpoczynamy w Kościele – Tydzień Miłosierdzia, w którym w sposób szczególny pamiętamy o ubogich. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia w przyszłą niedziele po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek dla ubogich, które zostaną przekazane do Caritas Diecezji Legnickiej.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 10.30.
  3. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Spotkanie dla uczniów kl. VIII przygotowujących się do Bierzmowania we wtorek o godz. 18.45 w kościele parafialnym.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po wieczornej Mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę 18 kwietnia o godz. 10.30 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich, zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich członków Ruchu Szensztackiego z kapliczkami Matki Bożej Pielgrzymującej. Pół godziny przed Mszą św. adoracja prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  8. Przypominamy, że w kościele obowiązują ograniczenia w związku z pandemią Covid 19, może przebywać 1 osoba/20 m2, należy nosić maseczki, która zakrywają usta i nos (w przedsionku znajdują się maseczki), zachowywać odległość 1,5 metra między osobami oraz dezynfekować ręce. Pamiętajmy, że te zasady są wprowadzone przede wszystkim dla bezpieczeństwa i mają nas chronić przed zarażeniem.