XXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – św. męczenników Korneliusza i Cypriana,

w środę – Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski,

w piątek – Święto – Rocznicy Poświecenia Katedry w Legnicy,

w sobotę – Święto – św. Mateusza Apostoła.

1. W poniedziałek, wtorek i środę Dni św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży, zapraszamy dzieci z naszej Parafii o godz. 16.30 do kościoła, a młodzież o godz. 19.00 do kościoła. Program spotkań znajduje się w przedsionku kościoła.
  1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. W czwartek 18 września o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich, zapraszamy wszystkich przyjmujących Matkę Bożą Trzykroć Przedziwną w swoich domach z kapliczkami Matki Bożej na Mszę św. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Ruch Szensztacki.
  1. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po wieczornej Mszy św.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna: w poniedziałek od 16.30 do 17.30, w środę od 9.00 do 9.30 i w piątek od 16.30 do 17.30.
  1. Od 27 września rozpocznie się kolejny Kurs Alpha, ulotki informacyjne o Kursie znajdują się w przedsionku kościoła, zapraszamy do udziału.
  1. Organizujemy wyjazd do Krzeszowa, na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Matki Bożej Łaskawej w sobotę 5 października. Szczególnie zapraszamy Żywy Różaniec z naszej Parafii, ale może dołączyć się każdy, kto chciałby odwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Koszt 20 zł, zapisy w zakrystii po Mszy św.
  1. Rodziców dzieci kl. I Szkoły Podstawowej prosimy o pobranie deklaracji do zapisania dzieci do Pierwszej Komunii św. po Mszy św. w zakrystii. Wypełnione deklaracje należy złożyć na spotkaniu 29 września o godz. 11.30 w kościele parafialnym.

2. Od 6 października rozpocznie się w naszej Parafii Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w niedzielę 6 października o godz. 16.00 w salce na plebani.