XXX TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w czwartek – Święto – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny, w sposób szczególny modlimy się za misjonarzy i misjonarki, a dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na Misje, Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  1. Codziennie w naszym kościele parafialnym o godz. 17.30 wspólny Różaniec. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej.
  1. W środę spotkania dla dzieci kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. o godz. 15.00 kl. IIIA, o godz. 15.45 kl. IIIB i o 16.30 kl. IIIC.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. Osoby dorosłe (powyżej 20 roku), które nie były jeszcze u Bierzmowani, a pragną się przygotować do tego sakramentu i przyjąć Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej, zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  1. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych, dlatego w wierze w Świętych Obcowanie, prosimy o zadbanie o groby zmarłych, także o te groby, którymi nikt się nie opiekuje i są opuszczone.
  1. Na bocznych ołtarzach zostały wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie kartek i zaznaczenie na kartkach ulicy zamieszkania ofiarodawcy, ponieważ jak co roku będziemy modlili się w porządku ulicami.