VI TYDZIEŃ WIELKANOCNY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w piątek – Święto – św. Macieja Apostoła.

1. Dzisiaj w naszej Parafii Wizytacja Kanoniczna Biskupa Legnickiego. O godz. 12.00 Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego z sakramentem bierzmowania młodzieży kl. VIII.
  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele parafialnym codziennie po Mszy św. wieczornej.
  1. W poniedziałek, wtorek i środę Kwartalne dni modlitw o urodzaje.

2. Spotkania dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św.: w poniedziałek kl. III a o godz. 16.00 w kościele parafialnym, we wtorek kl. III b o godz. 16.00 w kościele parafialnym, w środę kl. III c o godz. 16.00 w kościele parafialnym.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. Nabożeństwo Fatimskie w naszym kościele parafialnym w czwartek 13 maja, o godz. 18.00 Eucharystia, następnie wspólny Różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Bardzo serdecznie prosimy o przyniesienie świec na procesję maryjną.
  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. Intencje mszalne można zamawiać po Mszach św. w zakrystii.
  1. W sprawach kancelaryjnych prosimy o telefoniczne umówienie się z księdzem.
  1. Przypominamy, że w kościele obowiązują ograniczenia w związku z pandemią Covid 19, należy nosić maseczki, która zakrywają usta i nos, zachowywać odległość 1,5 metra między osobami oraz dezynfekować ręce. Pamiętajmy, że te zasady są wprowadzone przede wszystkim dla bezpieczeństwa i mają nas chronić przed zarażeniem.