NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w środę – wspomn – św. Urszuli Ledóchowskiej,

w czwartek – Uroczystość – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało,

w piątek – Święto – Nawiedzenia NMP,

w sobotę – wspomn – św. Justyna.

1. Dzisiaj Uroczystość I-ej Komunii św. w kościele parafialnym o godz. 10.00, a Rocznica I-ej Komunii św. w kościele parafialnym o godz. 12.00.
  2. Nabożeństwa Majowe codziennie do piątku w kościele parafialnym po wieczornej Mszy św.
  3. Przez cały tydzień do piątku Biały Tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych. W poniedziałek, wtorek, środę i piątek dzieci w strojach komunijnych przychodzą na Mszę św. o godz. 18.00, a w czwartek o godz. 11.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.
  5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00, 11.00 i 18.00, w kościele św. Mikołaja i w kaplicy w Zabłociu o godz. 9.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy z kościoła parafialnego Procesja Eucharystyczna do czterech Ołtarzy ulicami naszego Miasta. Prosimy, aby na Procesję przygotować Ołtarze: Ołtarz I przy Figurze św. Jana Nepomucena mieszkańcy ul. B. Chrobrego, Ołtarz II przy ul. Bolesławieckiej mieszkańcy ul. Lubańskiej, Robotniczej i Wesołej, Ołtarz III przy ul. 1-go Maja mieszkańcy Milikowa, a Ołtarz IV przy Krzyżu Misyjnym mieszkańcy Zabłocia, ul. Nowogrodzkiej i Kolonii Milików. Zapraszamy na Procesję Poczty Sztandarowe, dzieci do sypania kwiatów i wszystkich parafian.
  6. Próba sypania kwiatów dla dziewczynek we wtorek i środę o godz. 17.00 przy kościele parafialnym. Prosimy także o kwiaty do sypania jeżeli ktoś ma kwiaty w ogrodzie można je przynieść do kościoła.
  7. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, o godz. 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP, a po Mszy św. Litania Loretańska do NMP.
  8. Od soboty rozpoczynamy miesiąc czerwiec po Mszach św. wieczornych Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 10.30.
  10. Kancelaria parafialna tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od 16.30 do 17.30, w środę od 9.00 do 10.00 i w piątek od 16.30 do 17.30.
  11. W dniu 23 czerwca organizujemy Festyn Parafialny, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Festynu na spotkanie we wtorek 29 maja do salki na plebanii po Mszy św. wieczornej.