XI TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – wspomn – bł. Michała Kozala,

w czwartek – wspomn – św. Brata Alberta Chmielowskiego.

1. Nabożeństwo czerwcowe w kościele parafialnym codziennie po Mszy św. wieczornej.
  1. Dzisiaj kolejne Nabożeństwo Fatimskie, o godz. 18.00 Msza św. w intencjami do Matki Bożej Fatimskiej, następnie wspólny Różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
  1. W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rodzin Szensztackich. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków Ruchu Szensztackiego z Kapliczkami Matki Bożej Pielgrzymującej do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. spotkanie kościele dla członków Ruchu Szensztackiego.
  1. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 krótkie spotkanie w kościele parafialnym dla rodziców dzieci kl. IV w sprawie rocznicy Pierwszej Komunii św.
  1. Intencje mszalne można zamawiać po Mszach św. w zakrystii.
  1. W sprawach kancelaryjnych prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się z księdzem.
  1. Spotkanie przed Bierzmowanie dla uczniów kl. VI w poniedziałek 14 czerwca o godz. 17.00 w kościele parafialnym.
  1. Od dzisiaj w kościele może być zajęta połowa miejsc, ale nadal obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos, dezynfekowanie rąk oraz dystans pomiędzy osobami.